English Flag
  • چرا آزمون پرداز؟

سیاست این موسسه به عنوان یکی از بزرگترین موسسات حسابرسی کشور، به کارگیری کارکنانی است که کارایی و توانایی‌هایی مناسب را در انجام وظایف محوله داشته باشند. لذا کارکنان فنی موسسه حداقل دارای مدرک لیسانس در رشته‌های مورد نیاز (حسابداری، مدیریت، اقتصاد، مهندسی کامپیوتر و ...) از دانشگاه های معتبر هستند. همچنین، به منظور آشنایی کارکنان با آخرین تحولات در دانش حسابداری، حسابرسی و سیستم‌های اطلاعات مدیریت، دوره‌های آموزشی داخلی برای کارکنان در نظر گرفته شده است. علاوه بر آن، ارزیابی کارکنان بر اساس مبانی دقیق و بطور مستمر انجام می شود.

از آنجایی که این موسسه، کارفرمای مورد تایید انجمن حسابداران خبره و رسمی انگلستان (ACCA) در بالاترین سطح (پلاتین) است، سابقه کار آن دسته از دانشجویان ACCA که در این موسسه مشغول به کار هستند، به طور قطعی مورد تایید این انجمن قرار می‌گیرد.

  • درخواست کار در آزمون پرداز

کسانی که فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر، دارای صلاحیت یا تجربه حرفه‌ای، مهارت در نرم افزارهای آفیس (Word, Excel, PowerPoint, Access) و نیز تسلط به زبان انگلیسی هستند، می‌توانند فرصت‌های شغلی خوبی در زمینه‌های حسابرسی، مالیات و مشاوره در این موسسه داشته باشند.

                  علاقمندان به همکاری با این موسسه می‌توانند رزومه خود را به آدرس jobs@azpar.com  ارسال نمایند.